Детско креативно ќебенце

990.00 ден

Прекрасно ќебенце достапно во две комбинации на бои кое вашите деца сами го составуваат и ја плетат секоја коцка од ќебето посебно!

Compare

Опис

Прекрасно ќебенце достапно во две комбинации на бои кое вашите деца сами го составуваат и ја плетат секоја коцка од ќебето посебно!

Карактеристики:

Мек и топол материјал.
Уникатен дизајн.
Развивање на моторните вештини на вашето дете.
Совршен подарок кој ќе изнуди насмевка на лицата на вашите најмили.
Се перат во машина за алишта

Димензии: 107x137cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детско креативно ќебенце”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…