Дигитална вага лажица

520.00 ден

Дигитална вага лажица, потреба во секоја кујна и ќе се најде при рака во секое време. Ви овозможува брзо и прецизно да ги измерите потребните состојки и секогаш да подготвите одлични јадења според проверени рецепти.

Compare

Опис

Дигитална вага лажица, потреба во секоја кујна и ќе се најде при рака во секое време. Ви овозможува брзо и прецизно да ги измерите потребните состојки и секогаш да подготвите одлични јадења според проверени рецепти.
 
Карактеристики:
– LCD дисплеј
– Максимална тежина: 300gr
– Батерии: 1 x CR2032 (не се вклучени)
– Димензии: 22.8 x 5.5 x 2.3cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дигитална вага лажица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…