Дизајнирано крзнено ќебе двојно

1,490.00 ден

Дизајнирано крзнено ќебе двојно. Се што ви е потребно во студените зимски денови е топол напиток, добра книга или добра серија и секако крзнено ќебе.

Compare

Опис

Дизајнирано крзнено ќебе двојно. Се што ви е потребно во студените зимски денови е топол напиток, добра книга или добра серија и секако крзнено ќебе.

Прекрасни, меки и пријатни крзнени ќебиња достапни во 7 бои и две димензии.
Совршен подарок за секоја пригода.
Димензија: 190х200cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дизајнирано крзнено ќебе двојно”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…