Купи!

Диспензер за масло за прскање

390.00 ден

Диспензер за масло за прскање. Ослободете ги вашите кулинарски вештини со супер практичниот диспензер за спреј за масло.

Compare

Опис

Диспензер за масло за прскање. Ослободете ги вашите кулинарски вештини со супер практичниот диспензер за спреј за масло. Без излевање и валкани раце, диспензерот за прскање е револуционерна идеја и нешто најпрактично за вашата кујна.

Прекрасен, елегантен и практичен
Убав детал во вашата кујна и супер практична употреба, погледнете колку е едноставно.

Прецизно дозирање на спреј
Совршено количество масло со еднообразно прскање за феноменално кулинарско искуство.

Само наполнете го шишето
Само наполнете го шишето и зашрафете го распрскувачот. Лесно е и ќе ви користи при подготовката.

Повеќенаменското
Масло не е единственото нешто што можете да го користите. Добијте повеќе диспензери за различни течни адитиви за добиточна храна. Создадете ја вистинската колекција и секогаш имајте сè на дофат на раката и брзо спремно.

Во сите ситуации
При пржење, за време на печење, за салата, како дозер за гости, погоден во секоја ситуација.

Технички информации
Дозерот за масло за прскање е направен од висококвалитетна ABS пластика и стакло. Нема протекување и го одржува свеж благодарение на цврстото затворање на распрскувачот. Волумен на дозер 100мл. Димензии 4x18cm.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Диспензер за масло за прскање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…