Купи!

Диспензер лажица за храна

490.00 ден

Диспензер лажица за храна, совршен начин да ја носите храната за вашето бебе со себе без да се мачите да носите посебни лажици и садови. Нахранете го вашето малечко без неред и отпад.
Compare

Опис

Диспензер лажица за храна, совршен начин да ја носите храната за вашето бебе со себе без да се мачите да носите посебни лажици и садови. Нахранете го вашето малечко без неред и отпад.
Наполнете го диспензерот со храна и затворете ја. Храната ќе остане внатре во силиконската туба која не протекува додека не дојде време за ужина. Отстранете го капакот и притиснете ја тубата за да истече храната во лажичката.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Диспензер лажица за храна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…