Дополнителна фиока за фрижидер за јајца

590.00 ден

Минимизирајте го неискористениот простор во фрижидерот со дополнителната фиока за фрижидер за јајца.

Compare

Опис

Минимизирајте го неискористениот простор во фрижидерот со дополнителната фиока за фрижидер за јајца. Едноставно и брзо се инсталира без употреба на алат и ви овозможува лесно складирање.
 
Одговара на повеќето стандардни фрижидери. Шините за поставување се истегнуваат. Куките одговараат од 1.8cm до 3.2cm висина.
Димензии на фиоката: 8x35x19cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дополнителна фиока за фрижидер за јајца”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…