Дрвена декорација Mr & Mrs

450.00 ден

Дрвена декорација Mr & Mrs. Прекрасни бели дрвени знаци Mr & Mrs со елегантен фонт. Одлична декорација за свадбени церемонии, украсување настани, свадбена фотографија, знаци за на невестинската маса или пак за украсување на вашиот дом.

Нема на залиха

Compare

Опис

Дрвена декорација Mr & Mrs. Прекрасни бели дрвени знаци Mr & Mrs со елегантен фонт. Одлична декорација за свадбени церемонии, украсување настани, свадбена фотографија, знаци за на невестинската маса или пак за украсување на вашиот дом.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дрвена декорација Mr & Mrs”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…