Држачи за чаши 1+1 гратис

190.00 ден

Се што ви е потребно за совршено опуштање ова лето, виножито,крофна, фламинго, лубеница, сирена, еднорог и палма држач за чаша на надувување.

Нема на залиха

Compare

Опис

Држачи за чаши 1+1 гратис. Се што ви е потребно за совршено опуштање ова лето, виножито,крофна, фламинго, лубеница, сирена, еднорог и палма држач за чаша на надувување. Идеален за опуштен ден на плажа или базен. Одличен декор за секоја летна забава.

Карактеристики:
– изработен од издржлив пвц материјал
– атративен изглед
– максимален дијаметар на чаша: 8.5cm
– лесно за надувување

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Држачи за чаши 1+1 гратис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…