Држач за над ТВ или монитор

490.00 ден

Држач за над ТВ или монитор. Се мести лесно без бушење, целосно прилагодлива за безбедно прицврстување и интеракција помеѓу екранот, без дополнителни алатки и оштетување на sидовите.

Compare

Опис

Држач за над ТВ или монитор. Се мести лесно без бушење, целосно прилагодлива за безбедно прицврстување и интеракција помеѓу екранот, без дополнителни алатки и оштетување на sидовите. Може целосно да го искористите просторот над екранот, можете да ставите далечински управувач, рутер, ТВ кутија, конвертер, очила, и други мали гаџети за брз пристап. Пластичен материјал ABS еколошки, отпорен на висока температура, доволно издржлив за долготрајни перформанси без деформација. Двојните флексибилни активни држачи се компатибилни со разни типови екрани.
Спецификации:
-Материјал: ABS
-Боја: црна
-Големина: прибл. 33 * 16,5 * 2,5 см / 12,9 ”х6,5” х0,9 ”

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Држач за над ТВ или монитор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…