Дупли јоргани

1,490.00 ден

Супер квалитетни, модерни и практични дупли еднобојни јоргани! Македонско производство достапни во многу бои.

Compare

Опис

Супер квалитетни, модерни и практични дупли еднобојни јоргани! Македонско производство достапни во многу бои.
Материјал на изработка: силиконско лио со микрофибер платно.
Достапни бои: розева, виолетова, светло сина и сива боја
Димензии: 195х215cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дупли јоргани”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…