Купи!

Еднорог гума на надувување 90cm

Original price was: 590.00 ден.Current price is: 490.00 ден.

Се што ви е потребно за совршено опуштање ова лето

Compare

Опис

Се што ви е потребно за совршено опуштање ова лето, еднорог гума на надувување. Идеална за плажа или базен.

Димензии: дијаметар 90 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Еднорог гума на надувување 90cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.