Еднорог Пикник маса – DOLU

2,490.00 ден

Еднорог Пикник маса – DOLU. Младите ќе се чувствуваат толку пораснати со ужина на оваа пикник маса Долу. Оваа пластична маса за пикник е завршена во светли основни бои што децата ќе ги сакаат!

Compare

Опис

Еднорог Пикник маса – DOLU. Младите ќе се чувствуваат толку пораснати со ужина на оваа пикник маса Долу. Оваа пластична маса за пикник е завршена во светли основни бои што децата ќе ги сакаат! Може да седат 4 деца, а може да се користи и внатре и на отворено.Во текот на зимата, тоа е совршен додаток на нивната игротека, а во лето е идеален за двор!

Карактеристики:
-Погоден за возраст од 2 и повеќе.
-Должина: 69 см
-Висина: 42 см
-Ширина: 79 см

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Еднорог Пикник маса – DOLU”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…