Еднорог сет од 9 балони

250.00 ден

Еднорог сет од 9 балони, составени од 1 фолија балон во форма на еднорог, 2 фолија балони со принт и 6 латекс балони, идеални за прославување роденденска забава. Идеален подарок и декор.
Compare

Опис

Еднорог сет од 9 балони, составени од 1 фолија балон во форма на еднорог, 2 фолија балони со принт и 6 латекс балони, идеални за прославување роденденска забава. Идеален подарок и декор.
Ги добивате спакувани, ненадувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Еднорог сет од 9 балони”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…