Купи!

Еднорог фолија балон 1+1 гратис

190.00 ден

Еднорог фолија балон, идеални за прославување на роденден.

Нема на залиха

Compare

Опис

Еднорог фолија балон, идеални за прославување на роденден. Идеален подарок и декор за забава.
Ги добивате спакувани, ненадувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.
Големина: 45х67cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Еднорог фолија балон 1+1 гратис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…