Елегантна кутија за накит

1,790.00 ден

Изненадете ги оние кои ви значат! Оваа елегантна кутија за накит е идеален подарок! Кутијата има дел за прстени, ланчиња, алки, обетки и друг накит.
Кутијата има огледалце и механизам за заклучување.

Нема на залиха

Compare

Опис

Изненадете ги оние кои ви значат! Оваа елегантна кутија за накит е идеален подарок! Кутијата има дел за прстени, ланчиња, алки, обетки и друг накит.
Кутијата има огледалце и механизам за заклучување.
Достапна е во три бои: црвена, розева и крем.
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Елегантна кутија за накит”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…