Купи!

Електричен сад за топла храна во движење

Original price was: 990.00 ден.Current price is: 690.00 ден.

Електричен сад за топла храна во движење. Топли оброци во движење и задржува свежина на храната. Елегантен дизајн, преносен и лесен електричен сад за ракување. Загрева до 70°C.

Compare

Опис

Електричен сад за топла храна во движење. Топли оброци во движење и задржува свежина на храната. Елегантен дизајн, преносен и лесен електричен сад за ракување. Загрева до 70°C.
Начин на користење:
-Се што е потребно е да го вклучите во струја и да почекате вашиот оброк да се загрее.
-Топлината и свежината ја задржува до 8 часа по загревањето
Спецификација:
-Димензии: 23 x 16 x 11cm
-Моќност: 40W/ 50Hz/ 220V

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Електричен сад за топла храна во движење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.