Електрична мелница за месо

2,590.00 ден

Електрична мелница за месо дизајнирана за мелење месо, риба, печурки, зеленчук и овошје и слично. Сега можете да готвите со задоволство и да ги воодушевите вашето семејство и пријатели со кулинарски ремек-дела.

Compare

Опис

Електрична мелница за месо дизајнирана за мелење месо, риба, печурки, зеленчук и овошје и слично. Сега можете да готвите со задоволство и да ги воодушевите вашето семејство и пријатели со кулинарски ремек-дела. Лесно справувајте се со секоја задача благодарение на моќниот мотор од 2500W.
Телото на мелницата за месо е изработено од издржлива пластика. Долниот дел е гумиран за дополнителна стабилност. Главата е изработена од алуминиум. Доаѓа во сет со решетки за мелено месо и додатоци за колбаси.
Ниско ниво на бучава. Безбедна и издржлива, лесна за чистење по употреба. Стилскиот дизајн, високиот степен на сигурност и големиот број на функционалности, го прават овој модел незаменлив асистент и идеален додаток на секоја кујна.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Електрична мелница за месо”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…