Купи!

Електрична пумпа за балони

1,500.00 ден

Електрична пумпа за надувување балони, моќна и лесна за употреба, која ќе ви овозможи брзо и без напор да ги надувувате балоните.

Compare

Опис

Електрична пумпа за балони, моќна и лесна за употреба, која ќе ви овозможи брзо и без напор да ги надувувате балоните. Само ја приклучувате во струја и ја користите. Има два излези за надувување на два балони истовремено.
 
Технички карактеристики:
-600W напојување
-димензии 13x13x19cm
-два излези
Напомена: Производот не е апарат за хелиум!!!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Електрична пумпа за балони”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…