Електрична пумпа за надувување и издишување

490.00 ден

Електрична пумпа за надувување и издишување моќна и лесна за употреба, која ќе ви овозможи брзо и без напор да ги надувувате и издишете вашите производи на надувување.

Нема на залиха

Compare

Опис

Електрична пумпа за надувување и издишување моќна и лесна за употреба, која ќе ви овозможи брзо и без напор да ги надувувате и издишете вашите производи на надувување. Работи приклучена во струја. Погодна за сите производи на надувување со своите 3 различни заменливи конектори.
Технички карактеристики:
220W напојување
150 W моќност
Излез со 3 различни конектори
Препорачано континуирано користење до 20 минути

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Електрична пумпа за надувување и издишување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…