Електрична тава

1,390.00 ден

Електрична тава. Уживајте во безгрижното готвење, со помош на електричната тава со нелеплива подлога и капак. Подгответе вкусни и здрави оброци.

Нема на залиха

Compare

Опис

Електрична тава. Уживајте во безгрижното готвење, со помош на електричната тава со нелеплива подлога и капак. Подгответе вкусни и здрави оброци.
Доколку сте љубители на кампување и често патувате со вашето семејство или пријателите електрична тава е вистинскиот избор за вас. Таа е целосно пренослива така што ќе можете да подготвите вкусни и здрави оброци за целото семејство без оглед каде сте.
Иделално решение кое секогаш ќе ги импресионира вашите гости. Одлична за подготовка на месо, зеленчук или рижото, печење риба и зеленчук или подготовка на пица и омлет.
Здрави оброци со неверојатен вкус. Електричната тава ви овозможува да ги приготвите вашите омилени оброци со само неколку капки масло, така што тие се вкусни и здрави. Вие и вашето семејство ќе можете да уживате во кулинарските мајстории без да се грижите за калориите.
Лесна и едноставна за користење. Електричната тава има регулатор за топлина со нуди 5 нивоа, кои можат лесно да се регулираат.
Стаклениот капак ги задржува соковите и хранливите состојки внатре во храната и ви овозможува да ја надгледувате додека се готви.
Моќност 1500W

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Електрична тава”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…