Електрично ќебе за топол кревет

1,790.00 ден

Електрично ќебе за топол кревет ( единечно ) во бела боја. Доколку често страдате од болка во мускулите , многу лесно се преладувате или едноставно сакате да бидете затоплени.

Compare

Опис

Електрично ќебе за топол кревет ( единечно ) во бела боја. Доколку често страдате од болка во мускулите , многу лесно се преладувате или едноставно сакате да бидете затоплени особено пред да заспиете го имаме вистинскиот избор за Вас , за убав и лесен сон Електрично ќебе е создадено за Вас.
Карактеристики:
-Димензиите се 80 х 150 см
-100% Polyester
-Имате далечински подесувач со три нивоа за јачина / интензитет на топлина .
-Топлината се подесува од 30 па се до 60 степени .
-Самото ќебенце поседува сензор кој алармира доколку дојде до прегревање.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Електрично ќебе за топол кревет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…