Железен човек сет со светлечка маска

790.00 ден

Железен човек сет со светлечка маска. Нека вашето малечко се поистоветува со неговиот омилен суперхерој.

Нема на залиха

Compare

Опис

Железен човек сет со светлечка маска. Нека вашето малечко се поистоветува со неговиот омилен суперхерој.Костимот се состои светлечка маска за лице, наметка, ракавица со додаток алка со жетони и мала фигура железен човек.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Железен човек сет со светлечка маска”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…