Замокот од соништата Ела

3,990.00 ден

Замокот од соништата на Ела на MGA е местото каде што приказната од соништата никогаш не завршува! Кукли и замок кои поттикнуваат имагинативна игра во фантастичниот замок од 360°.

Compare

Опис

Замокот од соништата на Ела на MGA е местото каде што приказната од соништата никогаш не завршува! Кукли и замок кои поттикнуваат имагинативна игра во фантастичниот замок од 360°. Замокот се состои од кревет со долги завеси, кружни скали, огледало за убавина, масичка, врати, светларник. Замокот е во прекрасна виолетова боја со сини и златни детали. Замокот е пренослив се склопува како куферче со рачка и е лесен и подготвен за играње дома или на гости! Одличен празничен подарок! Одговара на повеќето модни кукли од 11,5 инчи. Кукли и еднорози не се вклучени со замокот.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Замокот од соништата Ела”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…