Заштитна гума за бебе

490.00 ден

Ајде да се забавува вашето бебе со оваа заштитна гума. Овој производ е погоден за запознавање на вашето дете со водата, игри во вода и забава.

Нема на залиха

Compare

Опис

Ајде да се забавува вашето бебе со оваа заштитна гума. Овој производ е погоден за запознавање на вашето дете со водата, игри во вода и забава. Има отворен дел за нозете за поголема слобода на вашето најмило додека ужива во водата. Овој производ доаѓа со покривче за заштита од сончевите зраци.
 
– До 15кг
– Димензии: 66 x 66 cm
– Материјал: винил

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Заштитна гума за бебе”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…