Купи!

1+1гратис Заштитна торба за перење 40x50cm

250.00 ден

Колку пати машината за перење ви ја оштетила облека што само сте ја купиле? Стоп за одложување на овој фрустрирачки проблем и решете го еднаш засекогаш со торбата за заштита на облеката која функционира на начин да ги задржи вашите парчиња облека во нивната оригинална форма !!

Compare

Опис

Колку пати машината за перење ви ја оштетила облека што само сте ја купиле? Стоп за одложување на овој фрустрирачки проблем и решете го еднаш засекогаш со торбата за заштита на облеката која функционира на начин да ги задржи вашите парчиња облека во нивната оригинална форма !! Ја штити облеката да не биде искривени, згмечени, оштетени и оштетени од страна на машината за перење.
Димензии:40x50cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “1+1гратис Заштитна торба за перење 40x50cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…