Зелена декоративна гранка 270cm

990.00 ден

Зелена декоративна гранка 270cm, пред да им ја отворите вратата на гостите, дајте им нешто на што може да се воодушевуваат – пример, фантастично новогодишно венче на влезната врата, како и фантастично украсена влезна врата.

Compare

Опис

Зелена декоративна гранка 270cm, пред да им ја отворите вратата на гостите, дајте им нешто на што може да се воодушевуваат – пример, фантастично новогодишно венче на влезната врата, како и фантастично украсена влезна врата. Исто така може да го декорирате и вашиот камин или пак оградата на скалите во вашиот дом. Бидете креативни и украсете го секој простор во вашиот дом.
Гранката се состои од 230 гранчиња
 
Димензии: 270cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Зелена декоративна гранка 270cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…