Интерактивна паметна играчка Зборлесто глувче

590.00 ден

Интерактивна паметна играчка Зборлесто глувче. Сега вашето малечко ќе има некој друг за да разговор освен вас. Иако зборувањето на децата е една од најдобрите работи во нивните рани години, а вие би сакале да го слушате одново и одново, има моменти кога би сакале вашето малечко да има некој друг со кој би можело да зборува, за да можете да завршите некоја од вашите обврски. Паметна интерактивна играчка Зборлесто глувче го прави токму тоа.

Compare

Опис

Интерактивна паметна играчка Зборлесто глувче. Сега вашето малечко ќе има некој друг за да разговор освен вас. Иако зборувањето на децата е една од најдобрите работи во нивните рани години, а вие би сакале да го слушате одново и одново, има моменти кога би сакале вашето малечко да има некој друг со кој би можело да зборува, за да можете да завршите некоја од вашите обврски. Паметна интерактивна играчка Зборлесто глувче го прави токму тоа.
Лесно е пренослива, вашето дете ќе може да го носи насекаде. Ова е најзгодниот начин да го задржите вашето дете интерактивно и среќно. Оваа симпатично плишано глувче содржи се што е потребно да го забавува вашето малечко. Го слуша вашето дете и го повторува секој збор што го изговара. Зборува, се смее и плаче со вашето дете. Функцијата за повторување на играчката исто така може да му помогне на вашето дете да зборува побрзо и да го подобри својот говор.
 
Карактеристики на производот:
– Функции на производот: слушање гласови, повторување гласови
– Години: над 3 години.
– Димензии: 15см
Производот работи на 3 AAA батерии. Батериите не се вклучени во пакувањето.
 
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА БОЈА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Интерактивна паметна играчка Зборлесто глувче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…