Корпа за алишта

1,390.00 ден

Модерна и ултра практична високо квалитетна корпа за алишта со рачки и дрвена конструкција, која лесно се собира по потреба. Идеална за складирање валкани алишта, детски играчки и слично.

Нема на залиха

Compare

Опис

Модерна и ултра практична високо квалитетна корпа за алишта со рачки и дрвена конструкција, која лесно се собира по потреба. Идеална за складирање валкани алишта, детски играчки и слично.
Изработена од квалитетен текстилен материјал и дрвена конструкција со прекрасен дизајн.
Ќе бидете пријатно изненадени колку е практична. Текстилниот дел по потреба лесно може да се извади и да се постави на дрвената конструкција. Благодарение на вградените рачки без проблем ќе ја подигнете и преместите по потреба дури и кога е полна.
Корпата ислучително лесно се составува и собира, и кога не ја користите зафаќа многу малку простор.
Димензии: 42x62cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Корпа за алишта”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…