Корпа за отпадоци со закачување

250.00 ден

Корпа за отпадоци со закачување. Едноставно, закачете ја на која било фиока или кабинет!

Compare

Опис

Корпа за отпадоци со закачување. Едноставно, закачете ја на која било фиока или кабинет! Нема завртки или инсталација. Држи до 5 кг. Се вклопува до 2 см дебела фиока, шкаф и врата. Одлично за кујна, бања, гаража, кампување и друго.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Корпа за отпадоци со закачување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…