Костим за возрасни Cheerless Zombie

1,450.00 ден

Cheerless Zombie, уникатен костим кој нема да остане незабележан.

Compare

Опис

Cheerless Zombie, уникатен костим кој нема да остане незабележан. Се состои од 4 дела, горен дел, здолниште, хулахопки, сет помпони.
Расположливи големини:
XL конфекциски број 46-48

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Костим за возрасни Cheerless Zombie”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…