Костим за возрасни Zebra Girl

1,290.00 ден

Неодолив костим за возрасни Zebra Girl кој нема да остане незабележан каде и да се појавите.

Compare

Опис

Неодолив костим за возрасни Zebra Girl кој нема да остане незабележан каде и да се појавите.
Костумот се состои од 5 дела, уши, ланче, корсет, сукњичка од тул и ракавици.
Расположливи големини:
S 155-165cm
M 165-175cm
 
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Костим за возрасни Zebra Girl”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…