Костим за возрасни Zombie

1,290.00 ден

Костим за возрасни Zombie. Неодолив костим за Halloween кој нема да остане незабележана каде и да се појавите.

Compare

Опис

Костим за возрасни Zombie. Неодолив костим за Halloween кој нема да остане незабележана каде и да се појавите.

Костумот се состои од кошула и сако.
Расположливи големини:
Standardna M/L големина

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Костим за возрасни Zombie”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…