Костим Порцеланска кукла

1,290.00 ден

Неодолив Halloween костим Порцеланска кукла. Уникатен костим кој нема да остане незабележан.

Compare

Опис

Неодолив Halloween костим Порцеланска кукла. Уникатен костим кој нема да остане незабележан. Се состои од 6 дела, фустан, маска, дел за на врат, дел за на глава, хеланки и ракавици.
 
Расположливи големини:
XL 12-14 години 150-160cm
ХХL 14-16 години 160-170cm
 
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Костим Порцеланска кукла”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…