Костим Senora Sugar Skull

1,490.00 ден

Неодолив костим за возрасни Senora Sugar Skull. Уникатен костим кој нема да остане незабележан.

Compare

Опис

Неодолив костим за возрасни Senora Sugar Skull. Уникатен костим кој нема да остане незабележан.

Се состои од: фустан, маска и шал.

Расположливи големини: Стандард M големина 38/40

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Костим Senora Sugar Skull”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…