Креативна шоља со бамбус капаче и лажиче

330.00 ден

Креативна шоља со бамбус капаче и лажиче со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, вода, чај и слично. Секоја шоља носи порака.

Нема на залиха

Compare

Опис

Креативна шоља со бамбус капаче и лажиче со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, вода, чај и слично. Секоја шоља носи порака. Сетот се сотои од шоља, бамбус капаче и лажиче.
Идеална идеа за креативен подарок.

Капацитет: 400ml
Димензии на шољи: 7x8x12cm

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Креативна шоља со бамбус капаче и лажиче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…