Крзнено столче

1,250.00 ден

Додадете топлина која инспирира луксуз на секоја просторија од вашиот дом со ова меко крзнено столче.

Compare

Опис

Додадете топлина која инспирира луксуз на секоја просторија од вашиот дом со ова меко крзнено столче.
Материјал на изработка вештачко крзно и дрво.
Димензија:30x35cm
 
Достапни бои: бела, розева, сива и кафена
 
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Крзнено столче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…