Кукла за стилизирање

650.00 ден

Кукла за стилизирање, одличен подарок за изненадување за деца од сите возрасти. Овие кукли се совршени за сите деца кои сакаат да си играат фризерки.

Compare

Опис

Кукла за стилизирање, одличен подарок за изненадување за деца од сите возрасти. Овие кукли се совршени за сите деца кои сакаат да си играат фризерки.
 
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА КУКЛА ЈА САКАТЕ!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кукла за стилизирање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…