Кукла Среда

450.00 ден

Кукла Среда, одличен подарок за изненадување за деца од сите возрасти. Овие кукли се совршени за сите деца кои ја сакаат познатата Среда.

Compare

Опис

Кукла Среда, одличен подарок за изненадување за деца од сите возрасти. Овие кукли се совршени за сите деца кои ја сакаат познатата Среда.
Доаѓа во сет со чадор и акцесоари.
 
-Големина: прибл. 28cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кукла Среда”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…