Куќичката на Нила

1,590.00 ден

Куќичката на Нила.Изградете ја куќата Нила од вашите соништа. Симпатична куќичка за играње. Девојчињата ја обожаваат оваа куќа за кукли.

Compare

Опис

Куќичката на Нила

Изградете ја куќата Нила од вашите соништа. Симпатична куќичка за играње. Девојчињата ја обожаваат оваа куќа за кукли.
Поставете ја куќичката, поставете ги предметите и разгледајте го забавниот свет на куќичката. Можете да ја направите вашата игра пошарена и позабавна со тоа што ќе го поставите мебелот во комплетот внатре во куќата. Со оваа куќа која изгледа исто како вистинската, приборот и предметите од куќата можат да ја развијат нивната имагинација додека децата се забавуваат и да им помогнат да ги зајакнат вештините на рацете.
Доаѓа во сет со мебел и две човечиња момче и девојче.
Материјал на изработка пластика
Димензии: 370x110x500mm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Куќичката на Нила”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…