Купи!

Ламба против комарци и инсекти

290.00 ден

Нема отрови, без мирис, нема штетни хемикалии, чисто и здраво со оваа ламба против комарци и инсекти. Најпрактично решение во летниот период.

Нема на залиха

Compare

Опис

Нема отрови, без мирис, нема штетни хемикалии, чисто и здраво со оваа ламба против комарци и инсекти. Најпрактично решение во летниот период. Се карактеризира со ниска потрошувачка на енергија и високи перформанси против инсектите.
За секоја дневна соба, спална, кујна, балкон, работна просторија. Додека го употребувате држете го надвор од дофат на деца!

Карактеристики:
Големина: 12 x 6,5 x 2cm
Напон: од 220V
Покриеност со 1 апарат: 16 м2
Се препорачува 24 часовна употреба за најдобри резултати

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ламба против комарци и инсекти”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…