Продажба!

Ламба против комарци и инсекти

500.00 ден 290.00 ден

Нема отрови, без мирис, нема штетни хемикалии, чисто и здраво. Најпрактично решение против комарци и инсекти во летниот период.

Compare

Опис

Нема отрови, без мирис, нема штетни хемикалии, чисто и здраво. Најпрактично решение против комарци и инсекти во летниот период. Се карактеризира со ниска потрошувачка на енергија и високи перформанси против инсектите.
За секоја дневна соба, спална, кујна, балкон, работна просторија. Додека го употребувате држете го надвор од дофат на деца!

Карактеристики:
Големина: 12 x 6,5 x 2cm
Напон: од 220V
Покриеност со 1 апарат: 16 м2
Се препорачува 24 часовна употреба за најдобри резултати

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Ламба против комарци и инсекти”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Може да ви се допаѓа и…