Ламба со кристален ефект

790.00 ден

Ламба со кристален ефект на полнење, компактна и лесно преносна, идеална за подароци и многу добар додаток за украсување на работната маса или користење како ламба покрај креветот. Може да се користи во кафулиња и ресторани поради уникатна безжична карактеристика што ја прави пренослива и едноставна за користење на маси без мака со жици или приклучоци

Compare

Опис

Ламба со кристален ефект на полнење, компактна и лесно преносна, идеална за подароци и многу добар додаток за украсување на работната маса или користење како ламба покрај креветот. Може да се користи во кафулиња и ресторани поради уникатна безжична карактеристика што ја прави пренослива и едноставна за користење на маси без мака со жици или приклучоци. Дава елегантен елемент. Може да се користи и за кампување на отворено. Оваа ламба е и практична и декоративна во едно.
Има 3 режими на боја на светлина кои се менуваат со допир, бело, топло бело и природна светлина.
Кристалниот ефект дава уникатен светлосен сјај и рефлексија околу светилката, светла, но удобна за очи.
Се полни на USB кабел и работи како бежична.
Сите бои се затемнуваат со подолго задржување на сензорот за допир може да се зголеми или намали осветленоста.
Димензии: 19x8cm
Пакетот содржи: 1x LED светилка, 1x жица за полнење.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ламба со кристален ефект”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…