Лампа пеперутка

590.00 ден

Направете си романтична и релаксирана атмосфера во вашиот дом, бања, детска соба или каде и да посакате со лампата пеперутка.Совршен декор за секој простор.

Compare

Опис

Направете си романтична и релаксирана атмосфера во вашиот дом, бања, детска соба или каде и да посакате со лампата пеперутка.
Совршен декор за секој простор.
 
Димензии: 18.5×18.5×18.5сm
Тежина: 400gr
Должина на кабел: 150cm
Материјал: ABS
Моќност на светлина: 25W
Користи Е14 сијалица (не е вклучена во сетот)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Лампа пеперутка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…