ЛЕД Ламба за глава

250.00 ден

ЛЕД Ламба за глава неопходна за секој дом.

Compare

Опис

ЛЕД Ламба за глава неопходна за секој дом.

Основни детали:
-LED светло извор: енергетски ефикасен 1W LED
-Употреба: кампување, планинарење, риболов, велосипедизам
-3 вида на светлина: целосна светлина, половична светлина и SOS светење.

Извор на енергија: батерија на полнење
Тип на батерија: оловна
Сертификација: CE IP
Оценка : IP44
Светилка тело материјал: ABS
Енергија насветилка (W): 1
Осветленост: 1200 ~ 1400MCD по предводена енергетско ефикасна: 80% повеќе енергија за заштеда од нормална сијалица

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЛЕД Ламба за глава”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…