Лента за декорација на балони 5м + лепенки

190.00 ден

Лента за декорација на балони 5м + лепенки. Вашата роденденска забава, годишнина, прослава или свадба не може да биде целосна без добра и уникатна декорација на балони.

Compare

Опис

Лента за декорација на балони 5м + лепенки. Вашата роденденска забава, годишнина, прослава или свадба не може да биде целосна без добра и уникатна декорација на балони. Идеален декор за секоја забава и настан. Лентата и лепенките ќе ви помогнат во остварување на секоја ваша имагинација и желба за совршена декорација на балони.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Лента за декорација на балони 5м + лепенки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…