Луксузен сет за топол напиток

490.00 ден

Луксузен сет за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, супа, чај и слично.

Нема на залиха

Compare

Опис

Луксузен сет за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, супа, чај и слично. Секој сет носи посебна порака. Сетот се сотои од 1 шоља, тацна и лажиче изработени од висококвалитетен порцелан.
Идеална идеа за креативен подарок.
 
Димензии на тацна: 13x22cm
Димензии на шољa: 6.5×7.8cm
Димензии на лажиче: 13.5cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Луксузен сет за топол напиток”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…