Новогодишна шолја со лажиче ѕвезда

490.00 ден

Луксузна новогодишна шолја со лажиче ѕвезда со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, чај и слично. Сетот се состои од 1 шолја, капаче и лажиче
Compare

Опис

Луксузна новогодишна шолја со лажиче ѕвезда со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, чај и слично. Сетот се состои од 1 шолја, капаче и лажиче.
Идеална идеа за креативен подарок.
Капацитет: 400ml
Димензии: 8.6×7.8cm

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈ ДЕЗЕН ВИ Е ПОТРЕБЕН, ВО СПРОТИВНО ЌЕ ВИ БИДЕ ПРАТЕНО ПО СЛУЧАЕН ИЗБОР!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Новогодишна шолја со лажиче ѕвезда”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…