Купи!

Лулашка – Хамок

790.00 ден

Лулашка – Хамок. Изработена од исклучително цврста и издржлива памучна ткаенина, која овозможува дишење, исклучително удобна и издржлива.

Compare

Опис

Лулашка – Хамок. Изработена од исклучително цврста и издржлива памучна ткаенина, која овозможува дишење, исклучително удобна и издржлива.
Може да ја употребувате буквално каде ќе посакате, на плажа, двор, планина, парк… Се што ви треба се две дрвја или две потпорни точки за да ја закачите. А може да ја користите како подлога за седење. Хамок нишалката е изработена со врвен материјал и има издржливост до 120кг.
Нуди чувство на мекост и супериорна издржливост, како и безбедност.
Димензии 185x80cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Лулашка – Хамок”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…