Луна детски ранец

790.00 ден

Луна детски ранец, iидеален за оние кои бараат квалитетни производи за најмалите.Вистинско задоволство за вашето девојче ќе биде да ги понесе сите потреби работи на училиште во овој извонреден ранец.

Compare

Опис

Луна детски ранец, iидеален за оние кои бараат квалитетни производи за најмалите.
Вистинско задоволство за вашето девојче ќе биде да ги понесе сите потреби работи на училиште во овој извонреден ранец. Одличен моден додаток за секое модерно девојче.
Препорачана возраст: 3+
Димензии:31x13x42 cm; 400gr

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Луна детски ранец”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…