Лeд сијалица со аголно вртење

550.00 ден

ЛЕД сијалица со аголно вртење.Телескопски краци, светло со голема површина, одлична осветленост.

Compare

Опис

ЛЕД сијалица со аголно вртење.Телескопски краци, светло со голема површина, одлична осветленост. Висока моќност, мала големина, мала потрошувачка на енергија, долг живот. Сијалица за во супермаркет, затворен простор, гаража, на отворено, работилница и сл.

Спецификации:
-Влезен напон: 85-265V
-Број на светлосни мониста: 228
-Светлечки флукс: 3500 (Lm)
-Ниво на заштита: IP44
-Агол на зрак: 120 степени
-Големина на производот: 240 * 88 * 88мм
-Тежина на производот: 350гр
-Температура на боја: 3000K (топло бело) 6500K (ладно бело)
-Моќност: 45W
-Вид на база: E27
-Форма: Толеранција на моќност во бар: 5%
-Напон: 220-240V
-LED чип Модел: SMD3528
-Светлечки флукс: 2000 лумени

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Лeд сијалица со аголно вртење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…