Магента латекс балони сет од 100

400.00 ден

Магента латекс балони сет од 100. Латекс балони, идеални за вашите роденденски забави, годишнини, свадби. Идеален декор за секоја забава и настан.

Compare

Опис

Магента латекс балони сет од 100. Латекс балони, идеални за вашите роденденски забави, годишнини, свадби. Идеален декор за секоја забава и настан.

Ги добивате спакувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.
Количина: 100 балони

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Магента латекс балони сет од 100”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…